Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Uprzejmie witam, niedawno spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezwykle wiele propozycji takiej posady, skutkiem tego także zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej propozycji. Zastanawiam się czy w ogóle nadaję się do praktykowania takiego zawodu i co jest niezbędne? Jestem osobą solidną oraz czułą jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić oraz uzyskać doświadczenie. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i rzetelne opinie osób, jakie opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Witam. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet istotne pieniądze. Jeżeli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie musisz obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Osobiście już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Jak najbardziej jeśli posiadasz doświadczenie będzie Tobie prościej zdobyć taką pracę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji osób starszych. Mimo to sama praca nie jest ciężka i przynosi dużo radości. Mam cichą nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości