Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, rozmyślam nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam średniej wielkości salon z meblami i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na starcie pragnę być wysoko na słowo kluczowe igły weterynaryjne , które ostatnio najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co piszą nie jest to trudne. Powinno się budować linki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I jeszcze jedno czy będę w stanie samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2021, 15:08 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Witam kolegę. Masz bardzo optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Aby było to takie proste: tworzymy linki i pozycjonowana strona jest na samej górze wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz dobrze wykonaną stronę internetową. Także twoje meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy aby wypromować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju odnośniki utworzyć do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Też istotne jest nasycenie linków promowaną frazą. Dasz ich za dużo, strona otrzyma karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie odnośnika to początek. Ważne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości