Dobra firma z kruszywem w miejscowości Koło


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Dobra firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Witam. Szukam rzetelnej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje żwir budowlany. Czy ktoś z was ma może namiary na rzetelnego dostawcę żwiru budowlanego. Od kumpla nasłuchałem się sporo rzeczy, w jaki sposób firmy oszukują na kruszywie. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało zakupione. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się iż kruszywa było mniej o 1/3 niż zamówił. Więc rozbieżność była spora i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Dobra firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda firma kantuje swoich klientów. Ale masz rację, że jest sporo osób, które tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie jest wstanie zweryfikować rzeczywistej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to mała żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Żwir mają dość dobry i odbiorcy sobie go chwalą. U mnie przywiezione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 70 ton, które wg mych kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości