Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Witam wszystkich. Od dłuższego okresu zajmuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś zamożnym graczem, natomiast przez lata nabyłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i poprzez to wykonywane inwestycje dawały minimalny zarobek. Wyzwaniem było trafne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do trafnej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Taka analiza dla człowieka jest pracochłonna i nierzadko przegapiłem właściwy moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, lecz najlepszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Następny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, a także moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można zawrzeć dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest obecnie dostępne dla wszystkich. Dzięki tym narzędziom moje transakcje są znacznie bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i rozważać, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najważniejsze, rachunki robi maszyna, która nie posiada emocji. Dzięki temu prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Też w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych obliczeń. Zwłaszcza jak dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej polecam sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość