Dobry gabinet masażu w Warszawie


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Dobry gabinet masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Cześć. Posiadam problemy z kręgosłupem i szukam rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który ma w swojej ofercie masaż relaksacyjny. Mam siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgosłup. Ostatnio byłem też z tym u doktora pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i koniec problemów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu problemowi. Z roboty nie jestem w stanie się zwolnić, więc pozostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, ale jak znam życie tylko nieliczne mają w swojej ofercie masaże lecznice na właściwym poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Profesjonalny salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki masz kłopot. Również miałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu w Warszawie to Relax Mind Body. Pracują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który w mojej ocenie najkorzystniej wpływa na problemy związane z moim kręgosłupem. Również ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do zbliżonych gabinetów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może bieganie lub kupno jakieś bieżni do domu? To także pomaga.

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości