Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Witajcie, odnalazłem w internecie bardzo inspirujące zdjęcia lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na tym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są bardzo kosztowne. Nie chcę zawracać głowy firmie a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Dlatego prośba do osób znających branże o jakiś przedział cenowy za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Witaj, bardzo fajna strona www. Prace tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na fotografii umieszczonej na forum. Jak robią zlecenia dla tak wielkich korporacji to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Natomiast nie mam pojęcia czemu nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najłatwiej. Dużo firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do zajazdu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Cześć, rzeczywiście bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady recepcyjne. Nie mam pojęcia jak oni to wyceniają, ale jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim stwierdzeniem: należy przyjąć od trzech tyś złotych za metr lady recepcyjnej. To posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: