Strona 1 z 1

Innowacyjne zabudowy meblowe do firmy - czy można je nabyć w Polsce?

: 18 maja 2016, 7:41
autor: adampiszczek
Witajcie, jestem na etapie zmiany umeblowania swojej firmy. Szukając pomysłu na nowy wygląd biura znalazłem na takie fotografie: Obrazek
Na nich są meble biurowe tworzone przez tą firmę http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Witryna WWW jest w języku niemieckim więc nic nie rozumiem, lecz realizacje mają fantastyczne. Czy może ktoś z was zna firmy w Polsce, które wykonują podobne rzeczy?

podobne tematy:

Unikalne meble do biura - czy można je kupić w Polsce?

: 18 maja 2016, 9:15
autor: mariuszbyk
Witaj, w Polsce masz wiele firm, które wykonują meble na wymiar. Nie będzie problemu z wyszukaniem ich w Internecie. Nie mam pojęcia jak szukałeś, natomiast ja bez trudności po paru minutach mam adresy firm, które robią identyczne zabudowy meblowe. Odrobinę chęci i na pewno coś znajdziesz dla siebie.

podobne tematy:

Ciekawe meble do biura - czy można je kupić w Polsce?

: 18 maja 2016, 10:00
autor: krzysiekwolski
Nie rozumiem takich ludzi. Zamiast wklepać w Internecie co nam jest potrzebne to rejestrują się i piszą na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi zajęło to kilka minut aby ustalić, że podana przez Ciebie firma działa również w Warszawie. Mało tego jest to Polska firma, która posiada filie w różnych krajach UE.

podobne tematy: