Budzetowe strony internetowe Radom


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Budzetowe strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy niedrogie strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze pojęcie tanich stron internetowych należy rozważyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to określenie pojęcia budżetowe strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia tanich stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i dokładnie powiedzieć czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to określić sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę strony internetowe Warszawa aby dowiedzieć się na jakie oferty stworzenia strony internetowej możemy liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę firm z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to się kształtuje też u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to warto wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zbudowania strony internetowej przez firmę. Kierując się tylko kosztem wykonania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie posiadała unikalny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość