Pomysl na impreze integracyjna dla korporacji


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na impreze integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od jakiegoś okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał nadejść ten dzień, że muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, iż jest wiele możliwości tego typu zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność dogodnego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest znacznie bardziej wygodny niż zwykły autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy integracyjnej to dobry pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona WWW. Mają fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796839439.jpg[/img] i sądzę, że tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do przewozu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej rozsądny. Myślałem jeszcze o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga sprawa to zakwaterowanie. Czy warto zarezerwować nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Lecz jak zarezerwujemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości