Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:05

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i jestem na etapie montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Trochę poczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to mocno obszerna oferta urządzeń, które tworzą system alarmowy. Następny powód to dobrej jakości centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Funkcjonuje bez problemów od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na kilka stref - ciekawa sprawa dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych obszarach budynku. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie upałów kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości