Cudowne właściwości - olej marula


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Cudowne właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Cześć. Lubię dbać o własną skórę oraz ciało, wobec tego też w wielu przypadkach przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go przenigdy, niemniej jednak podobno posiada cudowne właściwości, które wpływają korzystnie na wiele szczegółów ciała. Nie jestem niemniej jednak pewna czy to prawda, a wybitnie zależy mi na jej poznaniu, gdyż nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula http://pachnaca-kraina.pl to proszę o wszystkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Porywające właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Dzień dobry. Wykorzystuję olej marula od kilku miesięcy. Też na początku miałam miarodajne niepewności co do jego działania, niemniej jednak zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on niezmiernie gigantyczne zastosowanie i korzystnie działa na włosy, cerę, skórę i paznokcie. Stosowałam go również będąc w ciąży to naturalnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest nienagannie nawilżona i elastyczna, a też gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak oraz całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość