Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te zabudowa kaloryfera . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to profesjonalne miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać oryginalnych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam także duże doświadczenie w tej dziedzinie. Mimo to wyspa to nie to samo co sztampowy sklep. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2021, 10:31 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Oczywiście masz mniej miejsca, więc siedzisz albo stoisz, lecz możesz również urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w związku z tym bardzo męczące. Ponadto nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów i sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz na ogół kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli uwielbiasz ludzi to odpowiednio ponieważ przeważnie koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezwykle niemało osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości