Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Cześć. Zamierzam uruchomić niewielki biznes. Myślę o otworzeniu sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Mogę wydzierżawić lokal albo kupić wyspę handlową tego typu: modele anatomiczne na środku sklepu. Dla lepszego zobrazowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie towar . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest znacznie niższy niż wynajęcie lokalu handlowego. Tak, więc to drugie rozwiązanie wydaje się bardziej sensowna. Natomiast mam wątpliwość czy nie zostanie to odebrane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, 8:05 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Te dwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego biznesu. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych drobnych rzeczy. Ale w przypadku dużej gruby branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Konsumenci kochają komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego radzę zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Należy również pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość