Czy to skuteczna reklama dla zakładu krawieckiego?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to skuteczna reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Cześć. Jakiś czas temu otrzymałem maila z sugestią dodania swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - promocja jest bezpłatne. Rzecz jasna jesteśmy w stanie nabyć opcje dodatkowe, które umożliwiają wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy ten sposób reklamy jeszcze się sprawdza? Większość ludzi poszukuje firm w Internecie. A jaką drogą mogą wyszukać moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to właściwa promocja dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Dzień dobry. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi można wywnioskować, iż nie. Jeśli tak uważasz to będziesz miał problem z utrzymaniem się w branży. Konkurencja jest znaczna i wystarczy zajrzeć na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeśli jesteś wstanie dać za darmo tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że internauci szukają w wyszukiwarkach firm i właśnie dlatego trzeba dodać na tego rodzaju portalach swoją reklamę. Takie portale są zazwyczaj bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź w jaki sposób ludzie odnajdują twoją firmę na takiej stronie. Inną sprawą jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:

Wróć do „Tematowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości