Strona 1 z 1

Szukam rzetelnego stolarza, który robi zabudowy meblowe na wymiar

: 24 maja 2016, 13:31
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, jestem na ukończeniu budowy naszego wymarzonego domu. Posiadam już właściwie całą wykończeniówkę za sobą. Zostały mi jeszcze tylko meble. Razem z żoną doszliśmy do wniosku, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem będą zabudowy meblowe na zamówienie. Jak wiadomo, więcej w nich miejsca i jesteśmy wstanie je dopasować do posiadanych pomieszczeń. Poszukujemy sprawdzonego stolarza, który potrafi zaprojektować takie meble w miarę korzystnej cenie. Jakieś odnośniki?

podobne tematy:

Potrzebuje dobrego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

: 24 maja 2016, 13:41
autor: adamniczyj
Witaj, jak nie znalazłeś żadnego stolarza przez pocztę pantoflową to możesz podzwonić do tych stolarzy: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tej stronie www jest duża obszerna baza firm z całego kraju. Na bank coś wyszukasz dla siebie. Jeśli nie to musisz popytać sąsiadów w mieście. Na 100%, u kogoś były robione szafy na zamówienie. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

Szukam sprawdzonego stolarza, który robi meble na wymiar

: 24 maja 2016, 13:44
autor: tomaszkisiel
Jak już naprawdę nikogo nie możesz znaleźć, choć ciężko mi w to uwierzyć to przejdź się do sąsiadów obok ciebie i spytaj grzecznie czy mogą ci dać telefon do stolarzy, którzy robili im meble. Na 100% ci pomogą.

podobne tematy: