Strona 1 z 1

Sprawdzony dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, poszukuje dobrego stomatologa w Radomiu. Poprzedni stomatolog jak leczył mi zęba to zostawił kawałek ukruszonego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po jakimś czasie ząb dał o sobie znać. Z tego co dowiedziałem się z wyszukiwarki, można to wyjąć przy pomocy mikroskopu. Czy ktoś zna taki gabinet dentystyczny w mieście? Nie chce usuwać zęba i wstawiać implanta w jego miejsce. Każdy wie że są to ogromne koszty i znacznie większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Solidny dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Cześć, z tego co mówisz to posiadasz spory problem. Jest taka przychodnia, która ma niezłych specjalistów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie wiem czy używają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już wiele zębów. Mam też już trzy implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju problemów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to chore zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten lekarz nie miał pojęcia, że mu się wiertło rozleciało. Zostawił go w zębie i dał plombę? Jak tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak mówisz. Dopiero u innego dentysty zostałem poinformowany o tym incydencie. Nie ma co gadać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: